NYHEDER

Seminar med Mikkel Gundersen

Seminar med Mikkel Gundersen

Tirsdag 9. april 2019 kl 19

Café Casablanca

Mikkel har været professionel tryllekunstner i årtier og er en erfaren close-up tryller, stand-up tryller og showmand med publikum i sin hule hånd. I de senere år er han i takt med skæggets størrelse blevet mere og mere mental. Det store spændingsfelt gør ham i stand til at svare på ALT, hvilket er aftenens tema - så hvis du har nogle gode spørgsmål til Mikkel så kom frem med dem. Du kan evt sende dem til ham inden i klubbens Facebookgruppe eller direkte til Mikkel.

Juniorerne starter kl 18 - og hvis du har lyst til at hygge med os andre før er du også meget velkommen. Husk at sig at du skal have særlig tryllepris i caféen, så får du rabat og støtter samtidig vores samarbejdspartner Casablanca.

Vi glæder os til at se dig.

– bestyrelsen i MCÅ